Svet-Stranek.cz
Necítíš bolest
FK Borovany

Jaro 2011:Necítíš bolest

Jaro 2011

Turnaje:
Turnaj v Borovanech 30.7. - 2. místo
1. FK Spartak Kaplice
2. FK Calofrig Borovany
3. TJ Mokré

Mistrovství ČR ve futsalu-FIFA 26.6.5. místo
1. Chemcomex Sokol Vysočany
2. SBA Expert Hummel Praha
3. D.F. Sebranka
4. SK Rakovník
5. FK BOROVANY
6. Sokol Ocmanice
7. Gamaspol Jeseník
8. Čertice Malá Skála


Turnaj Louňovice 25.6. 3. místo 
1. Mladá Boleslav
2. Zlíchov
3. BOROVANY
4. Jesenice
5. Louňovice pod Blaníke
m

Turnaj Borotín 18.6.2011  - 1. místo
1. BOROVANY
2. Louňovice
3. Čechtice
4. Borotín
5. Bechyně


KP 2010/2011

Pořadí Tým    Zápasy V-R-P Skóre         Body

1. Lažiště     18 10-5-3 54:19 35
2. Tábor     18 11-1-6 59:40  34
3. Protivín     18 8-4-6 25:28 28
4. Borovany 18 7-6-5 39:28 27
5. J. Hradec 18 8-3-7 35:25 27
6. Mokré    18 6-4-8 34:37 22
7. Koloděje 18 0-3-15 7:79  3

Počet gólů:

9- Zuzka
6- Máňa
4- Kikča
3- Peci
2- Blanč
1- Máca


Počet zápasů:

10- Mravík, Gábi, Kamen, Peci
9- Zuzka, Mates, Katy, Gymi, Máca
8- Máňa, Můra
7- Kikča, Sisi, Míša, Marťa
5- Blanč
4- Nojbi, Mája, Ája
3- Beny
1- Vendy

11.06. Mokré - Borovany 1:1

   Minule jsem na konci psala: "Někdy holt se štěstím vyhrajeme, někdy naopak." A dneska jsme zrovna štěstí měly. Tahaly jsme za slabší konec, ale bojovaly jsme a vydřely remízu.

   Holky z Mokrého byly lepší, měly více šancí, většina zápasu se hrála na naší půlce. V první půli několikrát ve velkých šancích přestřelily bránu (třeba Marika), anebo si nerozuměly v koncové kombinaci. Trochu jim kulhala obrana, čehož využila Peci a běh přes celé hřiště zakončila gólovou střelou. Protihráčky se rozestoupily a ona měla volnou cestu. Naopak naše obrana si pěkně mákla. Naprosto skvěle zachytala Můra, která musela zaskočit Sisi. Vychytala spoustu střel. Andina příprava a podpora zafungovala. Opravdu výborný výkon! Ten jsme ostatně podaly úplně všechny. Gábi jistota na stoperu, Kamen a  nejen její skvělé hlavičky, Peci s Mácou dobře bránily jejich útočnice, Míša střídavě s Matesem perfektně vymazávaly čtrnáctku, osamocený Mravík se i přesto snažil hrát a kombinovat, holky Tůmů opět ukázaly, jak jsou platnými členy týmu, Ája se v útoku dostávala do šancí, stejně jako bojující Gymi. Trenéři skvěle poskládaly sestavu, za to jim samozřejmě také patří dík.
   V první půlce dostaly Mokré holky do naší branky míč- ale z ofsajdu. Těžko to nesly, ale písknuto bylo správně, Máca měla Natálii za zády. V druhé půlce jsme ze standartky inkasovaly a bylo srovnáno. Mokré kopalo trestňák, za naši obranu vyběhla soupeřka a dorazila míč do brány. Později hrála Katy ve vápně rukou, takže se zdálo, že je vymalováno. Penaltu však Můra božsky vychytala. Žlutou kartu dostala Gymi, když skluzem sejmula soupeřku a ještě ji dorazila z druhé strany.

   Přesvědčily jsme se, že to jde i bez hvězd- těžko, ale jde:-) Pokud zůstanem ve stejném složením a budem spolu víc trénovat, čeká nás skvělý podzim!

Názor Matesa: "Zdálo se mi, že holky z Mokrého byly lepší v přihrávkách než my. Zápas se mi celkově líbil. Je škoda, že nás nejelo víc."

Sestava: Můra, Gábi, Kamen, Máca, Peci (1), Mates, Mravík, Míša, Marťa, Gymi, Katy, Ája.

05.06. Borovany - JH 1:1

   Poslední zápas doma. Plná tribuna diváků. Nejdřív pařák, později i drobný déšť. Téměř kompletní sestava.

   Za zotavující se Sisku musel naskočit Mravík. Naštěstí moc práce neměla a když už měly hradecké holky šanci, tak ji zas neměl Mrav... V poli chyběla, ale nedá se nic dělat. Jediná z nás má šanci aspoň něco chytit (v lepším případě míč:-))
   Začaly jsme krásně. Dařila se nám kombinace, zvlášť fungoval trojúhelník na pravé straně. Dostávaly jsme se do šancí, leč jsme bohužel neproměňovaly- ani vyložené gólovky. O něco později se připojila Máňa a náš tlak se zvyšoval. Vyvrcholil konečně brankou, když Zuzka z úhlu naservírovala míč Máně a ta s jistotou dala naši vedoucí branku. Podobných situací jako přes kopírák bylo ještě mnoho, ale nespadlo to tam ani jednou. 99%šanci měla Vendy, která už měla v nohách zápas za žáky (stejně jako Gymi), a přesto nám vypomohla. To jedno procento však zapracovalo a Vendy z blízka přestřelila. Nególových typů budem mít asi v týmu víc:-)) O Zuzčiných sólo akcích se už ani netřeba zmiňovat. Stejně jako o jejich výsledku.
    Druhou půli jsme ještě rozehrály skvěle, ale pomalu nám začínalo docházet. Poslední půlhodina hry byla už vyrovnaná, té by remíza asi slušela. Z trestňáku hradecká hráčka  vymetla šibenici a srovnala. My už nebyly schopné zareagovat. Máca několikrát krásně překopla obranu a poslala Zuzku, ale ta už byla dobře ohlídána. Zuza i ke konci přihrávala před bránu, ale dobíhajícím holkám (nejčastěji Kika, Máňa) vždycky pár krůčků chybělo.
        
   Prohrály jsme si to samy. Hradec měl šikovnou blonďatou útočnici, ale jinak dost zklamal (jedna tyčka z rohu, jeden gól, jinak nic moc). Někdy holt se štěstím vyhrajeme, někdy naopak. Dnes to ale bylo kruté, asi horší než prohra v Protivínu.

Názor Máci: "Zápas byl v pohodě, líbil se mi, rozhodně jsme byly lepší než hradecký holky. Je jen škoda, že jsme neproměnily ty super šance!"

Sestava: Mravík, Gábi, Kamen, Můra, Máca, Mája, Mates, Míša, Kikča, Peci, Gymi, Zuza, Katy, Vendy, Máňa (1).

29.05. Tábor - Borovany 1:4

   Poprvé jsme hrály v Sezimáku na hlavním hřišti, to byla parádička. Na poslední chvíli se pro zranění omluvila Kikča, jinak jsme jely v takřka kompletní (venkovní...) sestavě. Tábor byl též v plném počtu; ne jako před týdnem v Mokrém.
    Pro první gól si běžela Máňa, ale byla zfaulovaná a právem se kopala penalta. Zuzka bez zaváhání dala na 1:0. Zuzka byla podobně faulovaná mnohokrát. Táborské musely často zatáhnout za ruční brzdu a sejmutí Zuzky, běžící v úniku sama na brankářku, byla jejich jediná naděje. Po dvou žlutých byla Táborská obránkyně vyloučena. 
   Druhou branku dala kupodivu zase vyvítekdo a pěkně ze strany zvýšila na 2:0. Parádně si s Máňou rozuměly a vytvořily si spoustu šancí, z nichž však většina šla buď těsně mimo nebo do brankářky. Máňa konečně posílala krásné přihrávky i "méně nadaným" (myšleny všechny kromě Z)  a vůbec nehamounila. Za stavu 3:0 vyhrála Peci souboj s brankářkou a stehnem vstřelila pěknou branku. Takového talentu je v obraně škoda. Poslední gól zápasu dala Máňa po spolupráci se Zuzou.
   Nám ale také párkrát pěkně zahrozilo. Naštěstí šla většina střel mimo nebo v pohodě zakročila opět skvělá, handicapovaná Siska. Sisi vychytala i penaltu proti nám včetně dorážky. Ke konci zápasu musel Kamen hasit táborský brejk a střetnout se s protihráčkou. Nebyl to žádný dramatický zákrok, střetly se o míč. Táborská zůstala ležet kvůli křeči v lýtku, kterou ji Kamen pomáhal rozhánět.
   Celý zápas (chvílemi víc, chvílemi míň) nám dělalo problém rozestavění protihráček. Občas jsme ne všechny věděly, koho si hlídat a protihráčky se ocitaly samy.  Hlavně z toho vznikaly šance Tábora. Osobní chyby sice byly, ale proti takovým soupeřkám, které občas s míčem doslova tancovaly (konkrétně čtyřka, pětka, sedmička a ta blonďatá), celkem pochopitelné. 
   Odnesly jsme si ze zápasu docela dost šrámů: Gymi, Mrav kotník; Blanč rozpůlený chránič; Sisi opět malíček; Peci krev z nosu... Ale naštěstí nic vážného. Občas se nám dařilo kombinovat po zemi. Odvedly jsme pěkný týmový výkon, pochválit potřebuje každý. Je třeba ještě zmínit holky Tůmů, které hrály většinu zápasu a předvedly skvělý výkon.

Názor Marti: Pěkný zápas, počasí nám přálo, oproti minulému týdnu. Snažily jsme se na rady trenérů hrát po zemi oproti soupeřkám. Řekla bych, že s Táborem se nám hraje dobře a i dáváme gǒly oproti jiným silnějším soupeřům. S Katy jsme rády, že jsme si zahrály, vůbec jsme to nečekaly a snad jsme to moc nekazily. Zuzka se gólově vyřádila a mohlo to být i lepší (teda ně, že by to nestačilo), kdyby nebylo faulů na ni."

Sestava: Sisi, Gábi, Kamen, Máca, Můra, Gymi, Blanč, Mrav, Peci (-1), Máňa (1), Zuzka (3), Marťa, Káťa.

22.05. Borovany - Koloděje 9:0

   Kolodějské holky byly v 9, hrálo se na našem hřišti... vývoj byl jasný už před začátkem.
   Kikča si dala hattrick, poslední gól vstřelila krásným skluzem. Po dvou brankách si připsala Zuzka a Máňa. Zuzka jich mohla dát minimálně 10 dalších, ale vždy to šlo těsně vedle. Na první gól krásně přihrála před branku Máně, která v klídku zavěsila. Druhý gól Máňa parádně vykroutila z rohu. Svůj první gól vstřelila Máca, která dorážela Kikčina záda. Kolodějské daly přece jen jednu branku, ale bohužel (bohudík) do vlastní sítě.
   Ze začátku jsme se nemohly dostat do tempa, Koloděje měly prvních pár minutek i nějakou šanci. Pak jsme se jakžtakž srovnaly a do poločasu to bylo 5:0. V druhé půlce jsme na gól čekaly docela dlouho, ale pak tam během chvilky padly 3. Bohužel zvýšit na 10 branek se nám nepovedlo- asi se už všechny nesnažily. Ale šancí jsme měly během zápasu až kam, takže je to chyba všech, co nedaly. Viď, Zuzi. A Gábi. A Kamínku. A Káťo. A Můro. A Mravíku. A vy všechny ostatní:-)  Ale nedělejme Tejfarku:-D Byl by to první venkovní dvouciferný výsledek. Tak příště. Nejvíc otrávené a znuděné ze zápasu byly Sisi a Gába.. Gabča byla šťastná, když byla střídána, že už nemusela pořád stát a přitom se péct na sluníčku:-)
   Zahrály si všechny holky na střídačce, hrálo se bez faulů. Kdyby byly Kolodějské komplet, měly bychom to o něco těžší. 

Názor Blanč: "Dnešní zápas hodnotím dobře, protože se vyhrálo, i když ze začátku, než jsme se trochu rozjely a daly první gól, tak to vázlo.Je dobře, že si zahrály všechny holky ze střídačky a průběžně se střídalo- už jen kvůli tomu, že bylo velké vedro. Hra byla poklidná, nikam se nespěchalo a my měly čas si dát i pěkné balony do přihrávek. Stále se to učíme a dnes byl čas na soupeři zkoušet, jak si dávat přihrávky po zemi. Za týden to bude zas zápas o něčem jiném; bude silný soupeř, a tak jsem zvědavá, jak se s tím poperem. Hlavně ať se sejdem za týden v tak ve velkém počtu jako dnes. Je to vše o bojovnosti celého týmu, tak za týden hurá pro výhru do Tábora."

Sestava: Sisi, Gábi, Kamen, Můra, Máca (1), Mravík, Míša, Kikča (3), Peci, Blanč, Máňa (2), Gymi, Zuzka (2), Mája, Mates, Káťa, Marťa.


14.05. Protivín - Borovany 1:0

    Krutý výsledek. Dalo by se říct, že jsme byly lepší my...ale o gól jsme prohrály, tak jsme lepší prostě nebyly.
    První poločas byl celkem vyrovnaný; nějaké šance byly na obou stranách, ale gól nepadl. Do druhého poločasu jsme vkročily lépe, tlačily jsme, ale střely většinou létaly mimo branku a ne a ne to tam padnout. 
    Až sedm minut před koncem při už klasickém závaru před naší branou jsme bohužel inkasovaly. Naše neschopnost pořádně odkopnout míč zase úřadovala. I přes snahu se nám už vyrovnat nepodařilo, síly docházely.
    Protivín měl dvě vyložené gólovky (plus jeden gól), ale o moc víc šancí neměl. Škoda, přesto vyhrál. Naprosto perfektně jim hrála Denisa, která lítala zprava doleva. Naštěstí ale neměla sobě rovnou spoluhráčku, takže většinou tvořila sama. A to přeci jen není v lidských silách uběhat (viď, Zuzko;-). Také nás fascinovala jejich obránkyně, která házela dokonalý auty. Ani chlapy snad nehážou takový dálky. Měly bychom taky začít trénovat s medicimbaly:-) 
    Kamen si udělal ze zápasu hlavičkovou exhibici a když ona zařvala "mám", nechaly jí to i holky z Protivína. Odkopy od brány chytila snad všechny. Jinak pochválit je dneska třeba všechny- opravdu nikdo se neflákal. Občas (často?) jsme byly málo důrazné. Sisi si v prvním poločase poranila vazy v malíčku a nejspíš si už do operace nezachytá- konec sezony:-( Edit:Zachytá!!!!:-)
    Horká hlavinka Máňa dostala za řeči žlutou...rozhodčí odolával dlouho, ale nakonec podlehl:-) 
    Fajn zápas bez faulů. Už druhý zápas po sobě nám ukázal, že problémy s trenéry maj všude a že to je všude stejný:-)

Názor Máni: "Já si myslím, že jsme na ně měli, ale bohužel nás pořád trápí koncovka a neumíme dát gól. Ve druhým poločase jsme je přehrávali a jasně byli lepší. Jenže bez gólů se prostě vyhrávat nedá.. :("

Sestava: Sisi, Gábi, Kamen, Mravík, Máca, Mates, Gymi, Kikča, Peci, Máňa, Zuzka.


08.05. Borovany - Lažiště 0:0

   Výsledku odpovídá průběh zápasu. Bylo to poměrně vyrovnané, možná chvílemi lepší my. Ke konci jsme tlačily, ale bohužel marně. V druhé půli se soupeřky začaly hádat s trenérem a přestaly hrát. Lažiště nejvíc hrozilo ze standartek, se kterými si ale naše Siska v pohodě poradila. 
   Zuzka měla nepočítaně šancí, skvělá obrana soupeře jí však gól dát nikdy nedovolila. Šancí mohlo být víc, kdyby (jinak opět dobře hrající) Máňa víc nahrávala a nesoukromničila. Mravík si parádně užíval roli ve střední záloze. Mohla dát také gól z dálky, stejně jako Gabča. Kamen hrál osobku na Sísu, kterou tím částečně (píšu částečně, protože úplně to prostě nejde:-) vymazal. V druhé půlce  chyběla Kikča, která musela odjet.
   Příjemný zápas v duchu fairplay.

Názor Sisi: "Holky, makaly jste všechny; já osobně z nich měla hrůzu už týden dopředu. Výsledek odpovídá tomu, jak to dopadlo, ale měly jsme určitě navrch. Co se týká šancí, škoda, že tam Zuzka neproměňovala šance, co se jí nabízely. Kamen hlídal, co měl, a splnila úkol na výbornou, nedala soupeřce žádnou šanci. Mravík velice úspěšně střílel na branku, také krasné střely. Gabi také splnila, co měla, i všechny ostatní hráčky. Zápas se mně líbil, v 2. poločase jsem se až nudila- a to díky vám, že jste je nepustily k naší bráně. Děvčata, diky všem, příští zápas už bude golový pro nás. Remíza také dobrá se silným soupeřem. Bojovaly jste všechny a příště už zas vyhrajem."

Sestava: Sisi, Kamen, Gábi, Můra, Máca, Míša, Mravík, Kikča, Peci, Máňa, Zuzka, Gymi, Mates, Marťa, Nojbi, Káťa, Ája, Mája.
<Pe>

Vyhlášení sálovky:
   
    Ze všech devíti mužstev jsme tam byli pouze MY z Borovan. Ostatní se bohužel omluvili a Protivín si myslel, že je pondělí a ono už bylo úterý, kdy se to mělo správně konat :) Máme cenu zase za nejlepšího střelce a taky jsme přebrali cenu za nejlepší brankářku Kaplici, která to vždycky vyhrála :) Přebrali jsme většinu cen a jeli jsme domů :) Foto ve fotogalerii.
<Be>
Nejlepší brankářka: Sisi
Nejlepší střelec: Zuzka
Celkové umístění: 3.místo


24.04. Borovany - Mokré 1:0

   Opět velmi vyrovnaný zápas- podobně jako v Hradci jsme se naštěstí zase radovaly my.
    Celou dobu se hrálo nahoru dolu. Tu jsme měly skvělou šanci my, tu ji mělo Mokré. Na obou stranách se blýskly brankářky. Naše Siska opět párkrát doslova kouzlila.
   Gól padl až 5 minut před koncem. Marika dostala od spoluhráčky pořádnou pecku do obličeje a to ji na chvíli vyřadilo ze hry. Toho jsme využily a i když Kikča pohrdla gólovkou, Blanč se toho nebála a parádně zavěsila- jako už tradičně:-) Holky z Mokrého se cítí ukřivděny, že jsme si míč zpracovaly rukou.... Rameno není ruka. Závěr zápasu nepříjemně poznamenalo zranění Vorlíka, která špatně došlápla a způsobila si těžký výron (edit- zpřetrhané vazy). Faul z naší strany tam nebyl. Snad se brzo uzdraví; dělala si s námi, co chtěla, hrála perfektně.
   V průběhu zápasu jsme začaly uplatňovat taktiku "volná Marika". To není dobrá taktika. Zuzka hrála skvěle, pěkně Káťu pozlobila a mnohokrát ohrozila Mokrou bránu. Občas s Máňou kombinovaly a kombinovaly, až překombinovaly. 
   Boj a zas jen boj.

Názor Kikči: "Dneska přes námahu toho vedra a dusna sme to zvládly ;) .. Zuza s Máňou perfektní útočnice ;) .. Sisi ocenění za nejlepší hráčku ;) suprově chytala ;) .. pak Gabča vzadu s Kamínkem ..suprový ;) !! Mravík,Peci,Míša,Marťa .. taky.. klobouk dolu .. :) na přihrávky si myslim, že sme byly lepší ;) škoda jen, že sme to neproměnily.. ale nic se neděje ;) výhra je doma ;) .. a hlavně, že se nikdo nezranil ;) :)) .. jen tak dál děvčata ;) ste skvělý ;)"

Sestava:  Sisi, Kamen, Gába, Mravík, Můra, Mates, Kiki, Míša, Peci, Zuzka, Máňa, Blanč (1), Gymi, Marťa, Katy, Nojbi, Beny, Mája.
<Pe>

16.04. JH- Borovany 1:2

    Do Hradce jsme opět jely skoro v plné sestavě a bylo to opět znát.
   
    Na začátku zápasu jsme pěkně kombinovaly a ani dlouho nečekaly na gól. Kikča s citem přihrála Zuzě, která si míč předkopla (trošku se štěstím) a pak už pohodlně dávala gól z asi dvou metrů. Na druhé straně hradecké holky taky pořádně zahrozily, když naše záloha zaspala a před bránou nechala samotné 3 hráčky. Siska provedla neskutečný zákrok a těsně u tyče vyškrábla jasnou gólovku. V zápase nás ještě mnohokrát zachránila. Bez ní bychom rozhodně nevyhrály ani v Hradci, ani doma s Táborem. Lepší brankářky prostě není (Andy, nehněvej se, ale v současné době to tak je:-) 
   Zuzka si běžela pro další gól, když v tom byla ve vápně sejmuta hradeckým trojblokem a pan rozhodčí písknul oprávněnou penaltu. Máňa nepřipustila překvapení a vedly jsme už 0:2. Holky z Hradce to i oplakaly.
   Klasicky jsme pak polevily a začaly si koledovat. Už aby byly ty Velikonoce za námi a my s tím přestaly. Po rohu míč doletěl před naši bránu a ve skrumáži se nejlépe zorientovala hradecká hráčka a hlavou snížila. 
   Druhá půlka se odehrála.
   Máca dostala naši první žlutou kartu v sezoně, když zkosila hradeckou čtyřku, která byla nejlepší hráčkou soupeře. Měla to s ní celý zápas těžký, ale jinak ji bránila parádně. 

   Byl to boj, vítězství je vydřené. Oproti Táboru byly hradecké holky týmovější, byl to těžší zápas. Těžce nesly, že jsme je porazily, ale my jim akorát vrátily minulou porážku u nás. Tak jsme si kvit. A Petr by je mohl naučit trochu míň padat- nebo že by to byl záměr..?;-) Občas jsme byly tvrdé, ale občas ne- a holky padaly pořád stejně.
   Náš Kamen byl vyhlášen nejlepší hráčkou zápasu- naprosto oprávněně. V druhé půlce neběhala, ale přímo lítala, Snad je konečně spokojená, že si v obraně pořádně zaběhala:-) Od Hradce to bylo velmi milé gesto.

Názor Gabči: "Jsem dnes spokojená, hrály jsme dobře. Ke konci to bylo docela napínavé, hrálo se víc proti nám, ale naštěstí jsme to udržely a máme 3 body! "

Sestava: Sisi, Mravík, Kamen, Gába, Máca, Míša, Kikča, Mates, Blanka,
 Peci, Máňa (1), Zuza (1), Marťa, Beny, Katy.
<Pe>

10.04. Borovany- Tábor 5:2

   Konečně jsme byly v kompletní sestavě (samozřejmě až na Tejfy a Andy), terén rovný, domácí hřiště....tentokrát se nebylo na co vymlouvat. Do zápasu jsme šly s tajnými myšlenkami na výhru. První půlku jsme hrály sice proti sluníčku, ale také po větru. Navrátilec Máňa převzala taktovku a dirigovala tempo zápasu. Spolupráce se Zuzkou fungovala skvěle. První gól dala Máňa, pak si holky narážečku prohodily a Zuzka dala druhý. Mezitím ještě táborská Maky, kterou naše ne moc jistá obrana obtížně naháněla, srovnala. Jednogólový rozdíl jsme se snažily zvýšit. Máňa od lajny naservírovala Peci jasnou gólovku a ta si konečně i přes "drobné" problémy dala do prázdné brány svůj první gól. Za chvíli kopala Máňa roh a tečovaný míč došel k Blanč, která bez rozpaků zvýšila na 4:1.

   O půli se v naší šatně strhla megahádka- emoce holt pracovaly, ale pro příště bychom si to mohly odpustit. Ničemu to nepomůže- a ani nepomohlo.

   Po vystřídání stran jsme bojovaly s větrem. Nebyly jsme schopné dostat míč na táborskou půlku. Hrálo se jen na naší čtvrtině. Koledovaly jsme si a taky si vysloužily další gól- táborská hráčka z dálky snížila. Ke konci táborský kombajn přejel Zuzku a ta musela střídat. Kikča zrovna dala další gól- krásnou prudkou střelou nedala brankářce šanci. Konečně jsme začaly zase hrát a ještě si vytvořily několik šancí. Zápas tedy skončil vítězně 5:2. Můžem být rády, že táborské útočnice jsou osamocené a nemá je kdo doplňovat, jinak bychom to měly mnohem těžší.

   Po zápase následovala rozkopná, která stála za to. Rozkopnul se kde kdo ;-)

Názor Mravíka: "Kromě soupeřek z Tábora jsme bojovaly také se silným větrem. Naštěstí jsme porazily jak Tábor, tak větry, ačkoli to fotbal nebyl nikterak úchvatný. Ale celkově spokojenost! Zvláště s předkopnou!"

Sestava: Sisi, Gába, Mravík, Můra, Máca, Míša, Kamen, Kikča (1), Peci (1), Máňa (1), Zuzka (1), Blanč (1), Marťa, Katy, Mates, Ája, Nojbi, Gymi.
<Pe>

02.04. Koloděje- Borovany 2:2

   Na první mistrák proti (relativně) nejslabšímu soupeři jsme se těšily, v podstatě nebylo pochyb, že je porazíme aspoň jako minule 4:0. Inu, přepočítaly jsme se.
   V pondělí se ZASE zranila Andy, Siska nepřijela, takže jsme se najednou ocitly bez brankářky. Musel zaskočit Mravík, která se nové role zhostila parádně a za to jí patří dík! Góly by ale pravá brankářka nejspíš vychytala.
   Chyběla Kikina a Míša, takže záloha rázem zmizela. Stačila by jedna, dvě šikovné holky, které by hru utáhly, a ta by hned vypadala jinak. Takhle bylo odkopávání míčů jen zřídkakdy narušeno světlejšími okamžiky. Holt Zuzka na všechno sama nestačí. Měla by se polepšit ;-) Během zápasu se zranila Gymi, která si zvrtla kotník.
   Zuza makala jak blázen, byla všude. Dala dva góly- v první půlce vrátila výkop brankářce rovnou do branky. V druhé půlce Koloděje vyrovnaly střelou kapitánky. Tak musela Zuza opět nastoupit a z ostrého úhlu poslala šouráka, který se přes několik hráček dokutálel do branky. Vedení nám zase nevydrželo moc dlouho, polevily jsme a nechaly Kolodějské opět vyrovnat. Ke konci jsme toho měly plné kecky a byly rády, že konečně paní rozhodčí odpískala konec.
   Bylo poměrně teplo, ale na originální pauzu na pití jsme koukaly jak sůvy z nudlí. Ale přišla vhod, to jo. Terén na hřišti byl dost špatný, trávu aby člověk pohledal. Míč nám často lítal, kam se mu chtělo- a výjimečně to občas nebylo nohama. Obě družstva to ale měla stejné, tak se na to nevymlouvejme. Trenér Kolodějí byl nejspíš na jiném zápase, poněvadž jeho slova po závěrečném hvizdu byla: "Byl to výborný zápas- z obou stran.":-)

Názor Můry: "Nejen terén, ale i slunné počasí nás v Kolodějích překvapilo. Zápas vyrovnaný a zaplaťpánbůh bez újmy na zdraví. Musíme naučit naše mladičké kamínky nevzdávat to, když přijdeme o míč, a popoběhnout za holkama- ne jen za klukama. Všichni víme, jak to tam mlátilo s míčem, takže, Mraví, klobouk dolů, ani nejlepší gólman na světě by to neodchytal tak pěkně."

Sestava: Mravík, Gába, Kamen, Máca, Můra, Verča, Káťa, Peci, Mates, Zuzka (2), Nojbi, Alča, Gymi.
<Pe>

návštěvníků stránky
celkem241 162
tento týden79
dnes79