Góly: Máňa po krásné Zuzčině nahrávce přímo před bránu; Tejfy dorážela;Zuzka.

Sestava: Andy, Danča, Kamen, Máca, Stody, Mája, Míša, Peci, Zuzka (1x), Gábi, Denča, Winky, Máňa (1x), Gymi, Horinka, Beny, Tejfy (1x).

9.6. Mokré - Borovany 3:2

Minireport 8
    Naše sestava byla citelně oslabena o zraněnou Kikču a Mravíka a slavící Mácu s Gábou. Naštěstí se opět připojila Máňa. Velmi vysoký trávník ještě zhoršoval déšť.
    Hned v první minutě jsme dostaly gól. Dlouho jsme se neúspěšně snažily odpovědět. Nakonec se to povedlo Winky, která dorážela na chybující brankářku Mariku a srovnala skóre. Druhý poločas opět začalo Mokré gólem do naší sítě. Za chvíli přidalo po rohu další už na 3:1.  Konečně jsme zabraly a po Zuzčině ideální přihrávce před bránu sklepla míč do brány opět Winky. Další gól se nám už nepodařilo dát.
    Toto kolo rozhodlo o našem celkovém pořadí v KP. Po zimě se nám nepodařilo obhájit druhou příčku a klesly jsme na 3. místo.

Sestava: Sisi, Danča, Kamen, Stody, Mája, Peci, Zuzka, Míša, Máňa, Winky (2x), Tejfy, Gymi, Horinka.

27.5. Lažiště - Borovany 5:0

Minireport 7
     Hned na začátku se nám bohužel zranil Mravík:-( Citelně pak v záloze chyběl. Náš tým lazarů opět nabývá (že, Hani, Kiki, Andy atd.) :-(
     V první půli jsme dostaly 3 góly- první dva chytatelné, třetí penalta. V druhém poločase daly holky z Lažiště dva pěkné góly, při kterých byla Andy bez šance.
    Skvěle zahrála mláďata- Beny, Stody, Winky s Gymi a jejich šance v útoku. Lažišťské zlobila jediná aktivní Zuzka, ale její střely buď krásně vychytala brankářka, nebo ji většinou stoperka vůbec nepustila k zakončení. Rohy se nám nedařily a vůbec jsme z nich nezahrozily.
    Zápas se hrál v poklidném duchu (my byly klasicky poklidné až moc), rozhodčí Ambrožová bez kiksů. Kamen si odnesl razítko na rameni a Peci chtěla dát JEŠTĚ jeden gól.

Sestava: Andy, Danča, Kamen, Stody, Peci, Míša, Kiki, Mravík, Gábi, Zuza, Winky, Beny, Gymi.

19.5. Borovany - Protivín 2:1

Minireport 6
    Utrpěly jsme výhru... Protivín hrál v 8, ukázal obrovskou bojovnost a my se nakonec bály, abychom neztratily body.
    Protivínská Denisa prokličkovala přes půl hřiště a z úhlu vystřelila na Andy, před kterou míč skočil a dokutálel se do sítě. Po faulu na Zuzku kopal Mravík trestňák, který krásně uklidila do růžku. Počet našich šancí se zvyšoval a s ním bohužel i naše neschopnost pořádně zakončit. Všechny střely šly na dobře chytající brankářku nebo ještě hůř dva metry vedle brány. Jasné šance měla většina z nás- Winky, Gábi, Máňa, Kamen... Peci netrefila ani prázdnou bránu. Naše marnost pokračovala i ve druhém poločase. Vysvobodila nás až kapitánka Zuzka, která svou klasikou zvýšila na 2:1. Máňa za faul ŽK.
   Smekáme před holkami z Protivína klobouk (ne před jejich trenérem...).

Sestava: Andy, Mravík (1x), Kamen, Máca, Stody, Míša, Gábi, Peci, Zuzka (1x), Denča, Winky, Máňa, Tejfy, Gymi, Beny.

12.5. Borovany - Hradiště 3:0

Minireport 5
    Výhru jsme si zasloužily (ač naše hra nebyla úplně ideální) a skóre mohlo být pro nás ještě mnohem příznivější, kdybychom využily velkého množství šancí. Tutovky měly několikrát na kopačkách Winky, Danča (nejen z penalty), Gábi a další, zužitkovat jsme však zvládly jen 3 šance.
    Winky neprostřelila brankářku a Gabča pak z velmi ostrého úhlu otevřela skóre. Po svém tradičním sólu přidala další gól Zuzka. Konečný výsledek uzavřela Winky, která krásně obstřelila brankářku.
    Fajn dojem ze soupeřek zkazila jejich sedmička, která se projevila dost nefair-play gestem na Kikču...

SestavaSisi, Danča, Kamen, Máca, Stody, Peci, Mravík, Míša, Gábi (1x), Kiki, Zuzka (1x), Winky (1x), Gymi.

6.5. Tábor - Borovany 1:4

Minireport 4
    Tábor v jedenácti, ale citelně oslabený o Maky. První gól klasicky Zuzka, když po Danči odkopu využila zaváhání stoperky. Po chybě naší obrany soupeř vyrovnal střelou skoro od lajny. Zuzka dokonale přihrála Máně, která suverénně zvýšila. Danin krásný výkop opět zužitkovala Zuzka, která přehodila brankářku. Konečný výsledek završila brankou Winky, která v klidu dorážela odražený míč. Táborské šance vychytala Andy.
    Předvedly jsme zatím nejlepší výkon. Holky z Tábora sice pukly, ale byly perfektní- chtěly hrát, nesimulovaly, nepadaly... kéž by tak hrály všechny týmy.

Sestava: Andy, Danča, Kamen, Peci, Máca, Mravík, Kikča, Míša, Gábi, Máňa (1x), Zuzka (2x), Winky (1x), Beny, Gymi.

28.4. JH - Borovany 3:2

Extraminireport 3
    První gól jsme dostaly po chybě a následném zaspání obrany. Zuzka vyrovnala. Pak Máňa z rohu zvýšila (resp. si ho dala sama brankářka). V druhém poločase jsme 2x neuhlídaly hradeckou posilu Pilařovou a ta dvěma krásnými dělovkami zajistila Hradci výhru.

Sestava: Sisi, Danča, Kamen, Peci, Stody, Máca, Mravík, Kika, Míša, Zuzka (1x), Winky, Máňa (1x) , Denisa.

21.4. Borovany - Mokré 3:0

Minireport 2
    Poměrně rychle jsme vedly 2:0, když skóre otevřela sóloúnikem Zuzka. Svůj první gól si dala Winky, která s rozvahou poslala míč vedle brankářky. V druhé půli Zuza zvýšila na konečný výsledek 3:0, opět po samostatném úniku. Přelstila 3 protihráčky a i přes penaltový faul zavěsila.
    Mokré mělo jednu vyloženou tutovku, ale na několikrát nezvládlo překonat střídavě Sisi ani Danču. Jinak mířily mimo bránu nebo přímo do náruče Sisky. Ze hry však měly celkově více ony.
     Máňa za řeči ŽK. Do sestavy se po zranění vrátila Tejfy.

Sestava: Sisi, Danča, Kamen, Peci, Máca, Stody, Mravík, Gabča, Kika, Míša, Máňa, Winky (1x), Zuzka (2x), Stody, Janča, Vendy, Tejfy.

7.4. Borovany - Lažiště 1:2

Minireport
   V první půli faulovala Peci ve vápně -> penalta a rázem jsme prohrávaly 0:1. V druhé půli Zuzka po samostatné akci srovnala na 1:1. Později dostala kopačkou do obličeje, ale samozřejmě to pískáno nebylo. V posledních sekundách soupeřky kopaly roh a Lažišťská stoperka měla jasnou gólovku, kterou jí však Zuzka vyfoukla.
   Druhá půlka byla v našem podání znatelně lepší než první.  Za zimy a nepřívětivého počasí jsme prohrály 1:2.

Sestava: Sisi, Danča, Kamen, Peci, Máca, Zuzka (2x), Kikča, Mravík, Gábi, Míša, Máňa, Winky, Stody, Horinka, Janča, Marťa, Beny, Vendy