4- Danča Bz.

3- Maruška

2- Máca, Terča

31.10.2015 Mokré - Borovany 1:0 (0:0)

V posledním podzimním kole divize žen sk. D se hrálo okresní derby mezi mužstvy domácího TJ Mokré a hostujícího Calofrigu Borovan. Do sestavy Borovan se vrátila po zranění Pečmanová a šanci dostala také nová hráčka Podařilová. Utkání nakonec rozhodla jediná branka v závěru zápasu a v neúplné tabulce se po podzimní části domácí hráčky posunuly před děvčata z Borovan.

Utkání se převážně odehrávalo mezi vápny s množstvím nepřesných přihrávek na obou stranách. Domácí hráčky se spoléhali na zkušenosti Minaříkové, Bartáčkové a Rouskové, hosté na Vyslužilovou a rychlonohou Benedovou. Ta se také dostala ve 12 minutě po přihrávce od Vyslužilové do sóla, brankářka Zákostelecká však střelu vyrazila. Ve 14 minutě na druhé straně centrovala Eliášová a Rousková hlavičkovala jen do břevna. V 18 minutě střílela Bartáčková z hranice vápna, Tomšů byla na svém místě. Pokus Vejdělkové ve 28 minutě skončil nad brankou hostí, na druhé straně ve 35 minutě  stejně skončila střela Vyslužilové. Ve 41 minutě Vyslužilová našla na vápně volnou  Benedovou, její pokus brankářka Zákostelecká vyrazila na rohový kop.

Druhý poločas se převážně hrálo ve středu hřiště, žádné mužstvo nechtělo udělat zbytečnou chybu. Ve 48 minutě  Vyslužilová prošla přes tři protihráčky až do vápna, střela jí však nesedla. Pokudy domácí Rouskové, Zemanové a Bartáčkové odvrátila buď hostující obrana nebo střely byly nepřesné. V 63 minutě se po přihrávce od Benedové dostala do šance Švarcová, míč šel vedle branky. Za zmínku stojí ještě rohový kop Kándlové v 75 minutě, Vyslužilová branku opět netrefila. Utkání tak rozhodla v 85 minutě Rousková. Nejlépe se orientovala po centru do vápna a špatných odkopech Káplové a Kándlové  z malého vápna nedala Tomšů šanci – 1:0.

TJ Mokré: Zákostelecká, Bartáčková, Eliášová, Minaříková, Zemanová, Spergerová, Snopková, Vejdělková, Rousková, Chaloupková, Jarolímková. Střídala Baštýřová

TJ Calofrig Borovany: Tomšů, Švarcová, Kándlová, Benedová, Káplová, Tichá, Vyslužilová, Pečmanová, Winklerová, Repaská, Vitoušková. Střídali Podařilová, Kunová, Šachtová.

Připravil : Václav Beneda

24.10.2015 Borovany - Sezimovo Ústí 0:3 (0:0)

V posledním domácím zápase divize žen sk. D  se na borovanském trávníku představilo první mužstvo tabulky – TJ Sokol Sezimovo Ústí. Domácí nastoupili bez tří zraněných a nemocných hráček, navíc hned v 15 minutě odstoupila pro zranění Troupová. Hosté měli celý zápas převahu, kterou využili dvěma slepenými brankami v 66 a 68 minutě a zaslouženě si odvezli všechny body.

Hosté měli také první šanci zápasu, v 6 minutě se do ní dostala Macková po přihrávce Hrobské, Tomšů střelu vyrazila na rohový kop. Ve 26 minutě centrovala domácí Vyslužilová, žádná domácí hráčka na něj nedosáhla. Ve 28 minutě přihrávala opět Hrobská – Stejskalová střílela mimo branku. Ve 32 minutě našla Repaská na vápně Vitouškovou, její přihrávka našla Podařilovou ale Doubková byla u míče dřív. Pak své štěstí zkoušela dvakrát Macková – bez úspěchu, ve 43 minutě střílela Smržová – Tomšů byla na svém místě.

Druhý poločas načala Hrobská střelou z přímého kopu nad branku a v 50 minutě měli domácí největší šanci zápasu. Benedová prošla od poloviny přes čtyři hostující hráčky, Doubková její střelu nohou vyrazila jen na rohový kop. V 54 minutě se netrefila mezi tři tyče Podařilová, na druhé straně ji napodobila Hrobská a Smržová. V 66 minutě prošla od poloviny hřiště až do vápna hostující Macková a křížnou střelou nedala Tomšů šanci 0:1. Za dvě minuty opět Macková  zvýšila po přihrávce Hrobské na 0:2. Domácí chtěli se zápasem ještě něco udělat, jejich snahu zvrátila třetí brankou v 77 minutě Hliňáková. Hosté už zápas do konce kontrolovali a zaslouženě vyhráli.

TJ Calofrig Borovany: Tomšů, Vitoušková, Švarcová, Kándlová, Benedová, Káplová, Tichá, Vyslužilová, Kunová, Troupová, Repaská. Střídali Podařilová, Fürstová

TJ Sokol Sezimovo Ústí: Doubková, Hrobská, Smržová, Hliňáková, Slabová, Stejskalová, Koktavá, Pajerová, Pěchová, Zíková, Macková. Střídali Bauerová, Škodová

17.10.2015 Borovany - Plzeň 4:5 (3:3)

K dalšímu diviznímu zápasu žen sk. D přijelo do Borovan mužstvo TJ Vodní stavby Plzeň. Po pátečním dešti se hrálo na těžkém terénu, nicméně utkání mělo dobrou úroveň, diváci viděli hodně branek a zápas byl otevřený do posledního hvizdu rozhodčího. Domácí hráčky v utkání třikrát vedli, hosté pokaždé vzápětí dokázali vyrovnat a tři body si pojistili až v samém závěru zápasu.

Domácí začali utkání lépe a už v 5 minutě po rozehraném rohovém kopu střílela Vyslužilová, brankářka Zedníková se štěstím odvrátila konečky prstů na další rohový kop. V 8 minutě odkopla míč ve vlastním vápně Tichá, Vyslužilová si jej zpracovala na vlastní polovině a po sóle přes dvě hostující hráčky křížnou střelou dostala domácí do vedení – 1:0. Hostům se podařilo vyrovnat už ve 14 minutě – Valečková zatáhla míč a její centr našel na zadní tyči volnou Peklovou – 1:1. V 16 minutě střílela hostující Slovnkaiová a po ní Valečková – Tomšů byla pokaždé na místě. Ve 24 minutě domácí znovu vedli – Vyslužilová našla přesnou přihrávkou za obranu nabíhající Benedovou a ta se nemýlila – 2:1. Hosté ve 31 minutě znovu srovnali skóre – opět centrovala Valečková, Tichá podklouzla a nabíhající Leitnermannová se nemýlila – 2:2. Už za dvě minuty Benedová vystihla špatnou zpětnou přihrávku hostující brankářce Zedníkové a pod jejím tělem poslala míč znovu do branky – 3:2. Hosté srovnali ve 38 minutě – tentokrát centrovala Leitnermannová, Troupová podklouzla a volná Peklová prostřelila Tomšů – 3:3.

Hostům vyšel úvod druhého poločasu. Po centu z levé strany byla Slovnkaiová u míče dřív než Tichá a hlavou poslala hosty poprvé do vedení – 3:4. V 54 minutě se znovu po přihrávce od Vyslužilové ocitla Benedová před brankářkou Zedníkovou, ta byla tentokrát ůspěšnější. V 67 minutě střílela z přímého kopu za hranicí vápna po faulu Vyslužilové hostující Vlková – Tomšů byla na místě. V 74 minutě ji napodobila Slovnkaiová a po chybném odkopu brankářky Zedníkové v 75 minutě střílela na druhé straně levou Benedová vedle hostující branky. V 77 minutě střílela z hranice vápna dvakrát zcela nepokrytá Vlková – Tomšů její pokusy kryla. Domácí poté otevřely hru, dopředu se vysunula i stoperka Kándlová, hosté však podnikly do otevřené obrany rychlý protiútok a v 89 minutě Peklová vstřelila svou třetí branku v zápase – 3:5. Domácí se však nevzdali, ihned po rozehrání pronikla Vyslužilová do hostujícího vápna, byla faulována a sama nařízený pokutový kop proměnila – 4:5. Na vyrovnání domácím však už nezbyl čas a tak spokojenější odjížděli na západ Čech hosté.

TJ Calofrig Borovany : Tomšů, Zemanová, Švarcová, Kándlová, Benedová, Káplová, Tichá, Vyslužilová, Winklerová, Troupová, Repaská. Střídali Vitoušková, Kunová, Bzenecká, Podařilová.

TJ Vodní stavby Plzeň: Zedníková, Hrabáková, Barnášová, Krákorová, Třikačová, Valečková, Vlková, Slovnkaiová, Krocová, Peklová, Leitnermannová. Střídala Černá.

Připravil: Václav Beneda

10.10.2015 Mabapa - Borovany 0:4 (0:1)

V šestém kole divize žen sk.D zajížděla borovanská děvčata bojovat o další body do Volenic u Katovic, kde má domácí hřiště tým FK Mapaba. Domácí nastoupili k zápasu pouze v deseti hráčkách, v prvním poločase byli hostům důstojným soupeřem, ve druhé půli se projevila větší bojovnost borovanských hráček a také fyzická únava domácích hráček. Střelecky se dařilo hostující kapitánce Benedové, autorce hattricku.

První střelu na branku vyslala v 8 minutě Vyslužilová, brankářka Krýslová její pokus kryla. Poté se předvedla dvakrát domácí Říhová. Střela z přímého kopu šla vedle branky Tomšů, její průnik po lajně a následnou střelu Tomšů vykopla nohou. Ve 20 minutě se hostující hráčky radovali z vedoucí branky. Výborně hrající Rapaská našla na vápně kolmou přihrávkou Vyslužilovou, ta se obtočila kolem obránkyně a křížnou střelou otevřela skóre – 0:1.Ve 26 a 28 minutě se ještě neúspěšně zastřelovala Benedová – Krýslová její pokusy kryla. Ve 33 minutě zahrávala domácí Říhová přímý kop ze 40 metrů a Tomšů její tvrdou střelu se štěstím vyrazila na břevno od kterého se naštěstí  pro hosty míč odrazil jen na brankovou čáru. Do poločasu měli více ze hry hosté, po dvou šancích Benedové a střele Vyslužilové se skóre neměnilo.

Druhý poločas začali hostující hráčky náporem a ve 46 minutě Benedová  po krásné přihrávce od Vyslužilové ještě zblízka Krýslovou nepřekonala. Obě si vše zopakovali v 52 minutě a tentokrát Benedová už své sólo proměnila – 0:2. V 61 minutě našla Repaská kolmicí za obranu opět nabíhající Benedovou a ta své sólo zakončila opět přesně – 0:3. V 67 minutě domácí Říhová střílela po přihrávce  od Pletkové, Tichá odvrátila jen na rohový kop. V 79 minutě Troupová poslala dlouhým autovým vhazováním do sóla Benedovou a ta svou třetí brankou završila hattrick a skóre zápasu na 0:4. Domácí už neměli síly na zvrat a šance Vyslužilové, Benedové, Káplové a v samém závěru Šachtové na skóre už nic nezměnili a borovanské hráčky si po bojovném výkonu odváželi zaslouženě všechny body.

FK Mapaba : Krýslová, Badalíková, Guništová, Hrnečková, Kulhánková, Pavolková, Pletková, Říhová, Tomanová, Šlechtová.

TJ Calofrig Borovany: Tomšů, Zemanová, Švarcová, Kándlová, Benedová, Káplová, Tichá, Vyslužilová, Winklerová, Troupová, Repaská. Střídali Vitoušková, Kunová, Šachtová

3.10.2015 Borovany - Kaplice 0:2 (0:2)

Z postu lídra divizní tabulky zavítaly kaplické fotbalistky na půdu nejtradičnějšího soupeře do Borovan. Když v minulé sezóně v krajském přeboru ztratily Kapličandy body, tak tomu bylo v Borovanech, takže ani tentokráte je nečekalo nic snadného. Přesto svoji pozici potvrdily, takže i po pátém kole zůstávají kaplické hráčky bez ztráty jediného bodu na čele. I když tentokráte měl trenér Křiva k jejich výkonu nemalé výhrady.

Do samotného zápasu vstoupily hostující hráčky výborně. Hrály kombinačně, míč putoval z nohy na nohu a ani na vedoucí branku se nečekalo dlouho. Už v deváté minutě se po přihrávce Pálkové gólově prosadila Markéta Bartoníčková – 0:1. Po čtvrthodině hry však hostující fotbalistky upustily od předváděné hry a zápas herně upadl do silného průměru. Na další gól se čekalo až do poslední minuty prvního poločasu a gólově se prosadily znovu fotbalistky kaplického Spartaku. Po centru z pravé strany od Bartoníčkové se do zakončení drala Veronika Jedličková, nebyla však úspěšná. Ale dobíhající Monika Pálková byla v pravý čas na pravém místě a brankářkou Tomšů vyražený míč dorazila za brankovou čáru – 0:2.

Nepříliš pohledný fotbal pak pokračoval i po změně stran. Nejprve zahrozily hostující hráčky. Přízemní ránu V. Jedličkové zkrotila Tomšů nadvakrát. V 58. minutě se ocitla domácí kapitánka Benedová v gólové pozici, střelu k levé tyči Klomfarová vytáhla na rohový kop.

Po hodině hry byly hráčky Calofrigu k první brance ještě blíže. Středem hřiště prošla Vyslužilová a zpoza šestnáctky napřáhla ke střele. Klomfarovou sice dokázala překonat, míč se však zastavil o levou tyč. V 65. minutě nastal před domácí svatyní velký závar, ale Tošilová míč do branky neprotlačila a Bartoníčková namířila míč jen do boční sítě.

Na druhé straně výhoda trestného kopu pro Calofrig, ale rána Vyslužilové skončila těsně nad břevnem. Kaplické hráčky se snažili pozorně hlídat svůj dvoubrankový náskok a zápas pomalu spěl k závěrečnému hvizdu. Domácí fotbalistky ještě šest minut před koncem duelu mohly zápas zdramatizovat, když rychlonohá Benedová dokázala kličkou obejít vybíhající brankářku Klomfarovou, ale z úhlu míč do branky nenasměrovala

Borovany: Tomšů – Zemanová, Kándlová, Benedová, Tichá, Káplová, Vyslužilová, Pečmanová (38. Bzenecká), Winklerová, Troupová (75. Kunová), Repaská (72. Vitoušková).

Kaplice: Klomfarová – Vocedálková, Praizlerová, Vávrová, K. Jedličková, Stoklasová, Tošilová, Bartoníčková, Suchanová (64. Kováříková), Pálková (72. Konvičková), V. Jedličková.

Text a foto: Libor Granec

26.9.2015 TJ Hradiště – TJ Calofrig Borovany 4:3 (3:1)

Mužíková 2, Hynoušová, Novotná – Benedová 2, Vyslužilová

Ve čtvrtém kole divize žen sk. D zajížděly ženy borovanského Calofrigu do Hradiště u Písku. Vinou nemoci a zranění z posledního zápasu přijeli hostující hráčky pouze v jedenácti, nicméně byli domácím důstojným soupeřem, hlavně ve druhém poločase. V prvním dějství domácí hosty jasně přehrávali a nebýt dobrých zákroků brankářky Zemanové, mohlo být skóre daleko vyšší.

Domácí začali utkání náporem, dobře kombinovali a hostující hráčky nevěděli kam dřív. První branku vstřelila domácí Mužíková z přímého kopu za hranicí vápna po faulu Vitouškové – 1:0. V 11 minutě vystřelila výborně Jančisková, Zemanová vyrazila reflexivně nohou na rohový kop. V 15 minutě se poprvé dostali ke slovu hostující hráčky, střelu Vyslužilové z přímého kopu Vaňková kryla. Domácí diváci se další branky dočkali v 18 minutě – po rohovém kopu a zmatku ve vápně se nejlépe orientovala Hynoušová – 2:0. Ve 25 minutě opět po rohovém kopu domácí Bečvářová přestřelila branku z malého vápna. V 28 minutě vyslala přihrávkou za obranu Pečmanová nabíhající Benedovou, brankářka Vaňková její sólo vychytala. Ve 41 minutě prošla domácí Mužíková přes tři hráčky a střelou z hranice vápna k tyči upravila na 3:0. Ve 44 minutě Vyslužilová oslovila opět přihrávkou za obranu nabíhající Benedovou a tentokrát své sólo zakončila přesně – 3:1.

Po vyříkání si některých věcí v kabině nastoupili hostující hráčky do druhého poločasu s odhodláním zápas zdramatizovat. Lépe kombinovali, napadali domácí rozehrávku a už ve 48 minutě Vyslužilová obrala stoperku Hynoušovou o míč a své sólo s přehledem zakončila – 3:2. V 56 minutě vybojovala míč Vitoušková, přihrála na Benedovou a ta se štěstím opět své sólo zakončila přesně – 3:3. V 59 minutě ale Vyslužilová ztratila na polovině hřiště míč, Šimáková prošla přes Bzeneckou a její centr do vápna našel volnou Novotnou a proti její střele neměla Zemanová šanci – 4:3. V 70 minutě střílela Mužíková vedle branky, v 78 minutě napodobila Benedová. V 84 a 85 minutě zahrávala Vyslužilová přímé kopy, oba skončili tečí zdi na rohových kopech. V 90 minutě zahrávali domácí rohový kop a po něm zahrála na brankové čáře hostující Káplová rukou, následoval pokutový kop, který však Mužíková poslala nad branku a domácí si tak připsali do tabulky všechny body.

TJ Hradiště: Vaňková, Sigmundová, Mocková, Hynoušová, Hanusová, Jamburová, Mužíková, Novotná, Bečvářová, Šimáková, Jančisková. Střídala Jonsztová

TJ Calofrig Borovany: Zemanová, Vitoušková, Benedová, Káplová, Tichá, Vyslužilová, Pečmanová, Bzenecká, Troupová, Repaská, Kunová.

19.9.2015 TJ Calofrig Borovany – TJ Platan Protivín 3:0 (1:0)

Švarcová, Benedová, Vyslužilová

Ve třetím kole divize žen sk. D zavítalo do Borovan mužstvo žen z Protivína. Přestože přijeli pouze s deseti hráčkami, na hřišti to chvílemi nebylo vůbec znát, naopak i v oslabení se dostávali do šancí a nebýt dobře chytající tomšů, mohl výsledek vypadat jinak. Stínem zápasu je zranění domácí stoperky Kándlové, která skončila v nemocnici s otřesem mozku.

Domácí začali lépe, dobře kombinovali a od začátku napadali rozehrávku hostí. Do první šance se ale dostali hostující hráčky, po chybě stoperky Kándlové střelu Tiché vyrazila Tomšů na břevno. Ve 13 minutě střelu Králíkové Tomšů také kryla, poté se už ke slovu dostali také domácí hráčky. V 16 minutě střelu Vyslužilové a dorážku Švarcové brankářka Brožová vyrazila, v 18 minutě zlikvidovala střelu Vyslužilové a v 19 minutě střílela Benedová po úniku z úhlu těsně vedle branky. Ve 25 minutě se snažila prosadit střelou hostující Králíková, Tomšů byla opět na místě. Domácí diváci se dočkali branky ve 34 minutě. Benedová doběhla dlouhou přihrávku skoro u rohového praporku, přihrála podél brankové čáry na nabíhající Vyslužilovou, ta byla u míče dřív než vybíhající brankářka Brožová a její lob uklidila do branky zcela volná Švarcová – 1:0. Do konce poločasu se obraz hry nezměnil, hrálo se převážně mezi vápny bez větších šancí.

Na začátku druhého poločasu vybojovala Švarcová míč a po její samostatném úniku střela skončila na tyči hostující branky. V 53 minutě se skóre měnilo podruhé. Benedová našla přesnou přihrávkou na vápně stojící Vyslužilovou, ta se obtočila okolo obránkyně a její střela skončila přesně u tyče – 2:0. V 64 minutě se diváci znovu dočkali branky. Vyslužilová přesnou přihrávkou za obranu našla nabíhající Benedovou a ta se zakončením neměla problém – 3:0. V 68 minutě se k sólu odhodlala hostující Pečená, střelu z úhlu Tomšů chytila. V 69 minutě výborně hrající Pečmanová našla nabíhající Benedovou a po její střele z vápna zazvonila tyč hostující branky. V 71 minutě Vyslužilová vystřelila z 25 metrů vedle branky a v 79 minutě jí napodobila hostující Tichá. V 86 minutě Vyslužilová přihrávkou za obranu našla opět Benedovou, na její přízemní centr nabíhající Repaská nedosáhla a za ní nabíhající Vitoušková branku přestřelila. Domácí si tak po zásluze připsali do tabulky první bodový zisk v nové sezoně.

TJ Calofrig Borovany: Tomšů, Švarcová, Kándlová, Benedová, Káplová, Tichá, Vyslužilová, Pečmanová, Winklerová, Troupová, Repaská. Střídali Zemanová, Vitoušková, Kunová.

TJ Platan Protivín : Brožová, Kolešová, Mrázová, Vítovcová, Trnková, Kubíčková, Tichá, Králíková, Pečená, Volfová.

13.9.2015 TJ Sokol J. Hradec – TJ Calofrig Borovany 3:0(0:0)

Šlapanská, Kocoňová, Šteflová

Ve druhém kole divize žen sk. D zajížděla borovanská děvčata na hřiště soupeřek z Jindřichova Hradce. K utkání odjíždělo mužstvo Borovan bez tří hráček základního kádru. Příležitost tak dostali hráčky, které spíše střídají a mohli tak ukázat, jak na tom herně jsou. Domácí měli s postupujícím časem více ze hry, lépe kombinovali a zaslouženě vyhráli.

První poločas začal opatrně a na první šanci se čekalo až do 17 minuty. Centrovala Pilařová a míč po střele Kručayové a teči Tlachnové vyrazila hostující brankářka Tomšů na rohový kop. Ve 29 minutě překopla Lehejčková z 1 metru branku po rohovém kopu Pilařové. Ve 40 minutě centrovala Sivá, Pilařová však na něj nedosáhla. Ve 44 minutě centrovala Pilařová, teč Šteflové vytáhla Tomšů na rohový kop.

Hned v úvodu druhého poločasu se domácí diváci dočkali branky. K odraženému míči se ve vápně dostala úplně volná Šlapanská a se zakončením neměla problém – 1:0. V 67 minutě se míč opět při odkopu hostující obrany odrazil ke zcela volné Kocoňové a domácí vedli už o dvě branky – 2:0. Hostující hráčky poté začali více běhat, napadat domácí rozehrávku a střídající Bzenecká se po vybojování míče snažila přelobovat domácí brankářku Kösslovou, míč však skončil nad brankou. V 80 minutě domácí Šteflová zvýšila přesnou střelou z vápna k tyči na 3:0 a uzavřela tak výsledek zápasu.

TJ Sokol J. Hradec : Kösslová, Šlapanská, Kučerová, Šteflová, Papežová, Lehejčková, Kručayová, Kadlecová, Tlachnová, Sivá, Pilařová. Střídala Kocoňová.

TJ Calofrig Borovany: Tomšů, Zemanová, Vitoušková, Švarcová, Kándlová, Káplová, Pečmanová, Kunová, Winklerová, Troupová, Repaská. Střídala Bzenecká.

6.9.2015 TJ CALOFRIG BOROVANY – TJ BLATNÁ 0:4 (0:2)

Vajsová 2, Kozáková, Nagyová

V prvním kole divize žen sk. D v ročníku 2015/2016 přivítali domácí ženy hostující oddíl TJ Blatná. Utkání se hrálo za silného větru, hostující hráčky využili větších zkušeností a po zásluze si odvezly všechny body.

Jako první zahrozili domácí hráčky, hrající první poločas po větru, po rohovém kopu. Míč rozehrála Kándlová, ten prolétl vápnem ale ani Benedová a Tichá na něj nedosáhli. V 16 minutě vybojovala míč Vyslužilová, místo přihrávky na nabíhající volnou Repaskou volila střelu, míč skončil nad brankou. V 18 minutě udeřilo na druhé straně, po chybě domácí obrany se prosadila důrazná Vajsová – 0:1. Ve 26 minutě střílela hostující Tomanová mimo branku, ve 32 minutě ji napodobila domácí Repaská. Hosté přidali ve 34 minutě druhou branku, opět se prosadila Vajsová po nedorozumění domácí obrany – 0:2. Hostující Velíšková dostala v 38 minutě ŽK za faul na pronikající Vyslužilovou, která zakončila také první poločas krásnou střelou z 35 metrů, brankářka Valíčková byla na svém místě.

Na začátku druhého poločasu vyslala Vyslužilová do brejku Benedovou, její slabou přihrávku na Pečmanovou hosté odvrátili. V 59 minutě po rohovém kopu Vyslužilové Zemanová v těžké pozici přestřelila branku z malého vápna. Hned v 60 minutě prošla hostující Vajsová domácí obranou, trefila však jen tyč domácí branky. V 77 minutě opět prošly domácí obranou Klásková a Šebková, jejíž střelu Tomšů Vyrazila na rohový kop. V 80 minutě šla střela hostující Ciglbauerové vedle branky, už v 82 minutě hosté zvýšili svůj náskok po rohovém kopu Kozákovou – 0:3. V 89 minutě navýšila skóre ještě po rychlém rozehrání přímého kopu Nagyová – 0:4.

TJ Calofrig Borovany: Tomšů, Švarcová, Kándlová, Benedová, Káplová Tichá, Vyslužilová, Pečmanová, Winklerová, Troupová, Repaská. Střídali Zemanová, Vitoušková, Kunová, Fürstová.

TJ Blatná: Valíčková, Tvrdá, Šebková, Tomanová, Křivancová, Ciglbauerová, Panušková, Vajsová, Kozáková, Nagyová, Velíšková. Střídali CHárová, Klásková, Swietoňová