3- Míša, Verča, Danča Bz., Janča

2- Gymi

1- Máca

1.11.2014 Borovany - Mokré 5:3 (4:2)

V posledním podzimním kole krajského přeboru žen se hrálo v Borovanech okresní derby mezi domácími hráčkami a hosty z Mokrého. Utkání se mělo původně hrát na hřišti v Mokrém, kvůli špatnému terénu si mužstva vyměnila pořadatelství. Hostující tým přijel  bez brankářky a jen s 11 hráčkami,  do branky se postavila Lenka Žirovnická. V domácím týmu se představila poprvé v zápase Dana Bzenecká.

Zápas začaly lépe hostující hráčky a už v 6. minutě Rousková po nedorozumění domácí obrany rozvlnila síť za brankářkou Tomšů – 0 :1. Domácí odpověděly hned po rozehrání – Vyslužilová vystřelila na hranici vápna a Žirovnické míč propadl do branky – 1:1. Hostující hráčky ale nadále měly více ze hry, lépe kombinovaly a ve 26. minutě se opět dočkaly – Rousková prošla přes pět domácích hráček a nedala Tomšů šanci – 1:2. Domácí trenér poté změnil rozestavení, poslal na pravé křídlo Benedovou a tento krok se ukázal být v dalším průběhu zápasu rozhodující. Ve 35. minutě po přihrávce mezi obránce od Pečmanové nabíhající Benedová postupovala sama na Žirovnickou ale ta její střelu vyrazila na rohový kop. Ten rozehrávala z pravé strany Vyslužilová, míč zakroutila přímo k brance a Žirovnická si jej srazila do branky – 2:2. Už za 4 minuty šla Benedová opět sama na Žirovnickou, její střela skončila na tyči a dobíhající Káplová svou první brankou za borovanské hráčky zvýšila na 3:2. Ve 42. minutě střílela Rousková z přímého kopu pouze do tyče. Domácí diváci se další branky dočkali o minutu později. Benedová po přihrávce od Švarcové utekla po lajně a místo střely našla před brankou  volnouVyslužilovou a ta svou třetí brankou v zápase  stanovila výsledek poločasu na 4:2.

Druhý poločas začali lépe opět hosté, Zemanová ve 46. minutě střílela nad a ve  49. minutě jí napodobila Rousková. V 51. minutě utekla hostující obraně opět Benedová, Žirovnická ji faulovala mimo vápna a vysloužila si jen žlutou kartu. Z následujícího přímého kopu Vyslužilová střílela pouze nad branku. V 53. minutě se po přihrávce od Rouskové ocitla sama před brankářkou Tomšů Bartáčková, ta její střelu ale vyrazila nohou. V 57. minutě utekla opět Benedová po přihrávce od Vyslužilové, Žirovnická její střelu i následnou dorážku zlikvidovala. Branky se Benedová dočkala o 3 minuty později. Vyslužilová vybojovala na levé straně míč po nedorozumění stoperky Minaříkové a brankářky Žirovnické, její přihrávka našla před brankou Benedovou, ta ještě oklamala Hrabánkovou a zakončila do prázdné branky – 5:3. Hosté snížili v 73. minutě, kdy se po rohu trefila ve vápně volná Rousková a byla to také její třetí branka v zápase. V 81. minutě přímý kop Vyslužilové vyrazila Žirovnická na rohový kop a v 84. minutě po přihrávce Vyslužilové na nabíhající  Benedovou její střela skončila  vedle branky. Domácí si konec zápasu pohlídali a připsali si do tabulky všechny body.

TJ Calofrig Borovany : Tomšů, Zemanová, Vitoušková, Švarcová, Kándlová, Benedová, Káplová, Tichá, Vyslužilová, Pečmanová, Winklerová, Bzenecká, Kunová, Bartyzalová.

TJ Mokré : Žirovnická, Hrabánková, Spergerová, Eliášová, Bartáčková, Snopková, Baštýřová, Rousková, Ondrová, Zemanová, Minaříková.

Připravil : Václav Beneda

25.10.2014 Borovany - Protivín 3:1 (2:0)

V dalším kole krajského přeboru žen přijela do Borovan děvčata z Protivína. Pro borovanská děvčata to byl poslední domácí zápas v podzimní části a chtěly se s diváky rozloučit vítězně. Zápas se musel odehrát na umělé trávě, hlavní hřiště bylo po dešti hodně podmáčené.

Domácí hráčky začaly zápas náporem a kdyby byl výsledek po 5 minutách 3:0, nikdo by se nemohl divit. Hned v 1. minutě vyslala Repaská do úniku Winklerovou, její střelu brankářka Brožová chytila. Ve 3. minutě se ale už skóre měnilo. Winklerová si naběhla na přihrávku od Repaské a její centr poslala za záda Brožové nabíhající Švarcová – 1:0. Hned po rozehrání vybojovala míč Vyslužilová, přihrávkou našla nabíhající Winklerovou, její střela těsně minula branku. Hosté se v této fázi jen bránili a do zakončení se dostaliaž v 8. minutě, kdy Pečená střílela nad branku a v 10. minutě Melková znovu nad branku Zemanové. Ve 21. minutě Vyslužilová vybojovala míč, postupovala sama na branku, její střelu Brožová chytila. Ve 26. minutě zahrávali hosté přímý kop, Zemanová míč chytila, rychle rozehrála na Benedovou, ta našla na polovině nabíhající Pečmanovou, která obešla tři hostující hráčky a střelou k tyči nedala brankářce Brožové šanci – 2:0. Hosté poté změnili rozestavení obrany, na post stoperky se postavila Melková a hosté se častěji dostávali na dostřel domácí branky. Ve 37. minutě střílela Vondrášková nad a ve 40. minutě jí napodobila Tichá. Hosté poté zahrávali sérii 4 rohových kopů v řadě,v největší šanci se ocitla Pečená, ale minula prázdnou branku. Domácí se nemohli vymanit z tlaku, z čehož pramenila žlutá karta pro Kunovou za úmyslné hraní rukou, naštěstí mimo vápno, a následná střela Pečené z přímého kopu nad branku, která také zakončila první poločas.

Druhý poločas začali domácí stejně jako první. V 55. minutě vybojovala Winklerová míč, přihrávkou našla  Benedovou a její křížná střela znamenala vedení 3:0. Hra se poté odehrávala převážně ve středu hřiště s minimem ancí na obou stranách. V 63. minutě střílela Hrabová mimo, v 65. minutě Benedová jen do brankářky Brožové a v 80. minutě střelu Trnkové vyrazila Zemanová jen stěží nohou na rohový kop. Hostující hráčky se dočkaly čestného úspěchu v 85. minutě. Chumanová vyslala od postranní čáry centr na branku a k překvapení všech míč skončil za zády Zemanové – 3:1. V poslední šanci se ocitla Winklerová po přihrávce od Švarcové, Brožová její střelu chytila. Domácí hráčky si tak po zásluze připsaly do tabulky všechny body.

TJ Calofrig Borovany : Zemanová, Tomšů, Vitoušková,Švarcová, Kándlová, Benedová, Káplová, Tichá, Vyslužilová, Pečmanová,Winklerová, Kunová, Repaská.

TJ Platan Protivín : Brožová, Kolešová, Vondrášková,Vítovcová, Trnková, Melková, Tichá, Králíková, Pečená, Hrabová, Chumanová,Kubíčková, Vajsová, Bláhová.

11.10.2014 Borovany - Hradiště 2:1 na PK 4:2 (0:1)

Další mistrovský zápas krajského přeboru žen sehrála borovanská děvčata opět na domácím hřišti. Soupeřkami jim tentokráte byla děvčata z Hradiště u Písku. Hostující hráčky přijely pouze s deseti hráčkami, na hřišti to nebylo vůbec znát. V domácím dresu se představila další nová hráčka – Káplová Jana a po zranění se do sestavy vrátila Bartyzalová.

Zápas začaly lépe domácí hráčky, už v 1. minutě střílela Bartyzalová mimo branku. Skóre se ale měnilo na druhé straně. Kunová nezachytila dlouhý aut hostí, přihrávka Šimákové napříč vápnem našla Jonsztovou, která byla u míče dřív než Vitoušková – 0:1. Hosté měli více ze hry, lépe kombinovali a vidět byla hlavně Šimáková. Ta ve 12. minutě střílela vedle branky Zemanové. Ve 24. minutě střílela na druhé straně Švarcová, ale byl z toho pouze rohový kop.Ve 27. minutě střílela hostující Jamburová, ve 30. minutě Jančisková, ale bez brankového efektu. Domácí hráčky hrály bez pohybu, špatně obsazovaly hostující hráčky a spoléhaly na rychlé nohy Benedové. Tu hlídaly během zápasu i 4 hostující hráčky a dlouho se nemohla prosadit. Až ve 35. minutě se dostala ke střele po narážečce s Bartyzalovou, míč skončil těsně vedle branky brankářky Vaňkové. Po přihrávce od Bartyzalové to z 25 metrů zkoušela Vyslužilová, ale opět vedle branky a poslední šanci prvního poločasu měla hostující Šimáková, střela z vápna šla vysoko nad branku Zemanové.

Ve druhém poločase se hra odehrávala převážně ve středu hřiště. V 50. minutě šla Benedová po přihrávce od Vyslužilové sama na Vaňkovou, ta její střelu vyrazila na rohový kop. Po něm se k odraženému míči dostala Vyslužilová, její střela skončila znovu mimo branku. V 73. minutě se po rozehrání rohového kopu Vyslužilovou dostala k míči Winklerová, míč skončil opět mimo branku. V 74. minutě po přihrávce do vápna za obranu od Vyslužilové se před brankářkou ocitla opět Benedová, míč těsně minul branku. V 83. minutě si přihrávku obě zopakovaly, tentokrát už Benedová se zakončením nezaváhala – 1:1. V posledních minutách hosté více méně bránili a na výsledku se tak už nic nezměnilo.

Opět tedy přišla na řadu střelba ze značky pokutového kopu o druhý bod do tabulky. U hostujících hráček hned v první sérii přestřelila Jamburová, Mužíková proměnila,Hynoušová také proměnila a Hanusová ve čtvrté sérii střílela vedle. Za domácí se postupně trefily Bartyzalová, Benedová, Vyslužilová a Repaská a připsaly si tak do tabulky druhý bod.

TJ Calofrig Borovany: Zemanová, Vitoušková, Švarcová, Kándlová, Benedová, Káplová, Tichá, Vyslužilová, Winklerová, Bzenecká, Kunová, Repaská, Bartyzalová

TJ Hradiště: Vaňková, Mužíková, Jamburová, Hynoušová, Pichlíková, Jančisková, Fišerová, Šimáková, Machová,Hanusová, Jonsztová

Připravil: Václav Beneda

4.10.2014 Borovany - Kaplice 1:2 na PK 2:3 (1:1)

V dalším kole krajského přeboru žen přijelo do Borovan družstvo žen Spartaku Kaplice. Hosté přijeli bez několika hráček základního kádru , na hře se to příliš neprojevilo. Problémem byl spíše těžký terén. V domácí brance se po dlouhé době objevila brankářka Tomšů, která zatím v této sezoně vypomáhala v poli, naopak na hřišti vypomohla druhá brankářka Zemanová. Na hřišti se objevily také dvě nové hráčky – Vitoušková a Bzenecká.

V první šanci se ocitla domácí Winklerová, mířila ovšem nad branku Klomfarové. Poté se do šancí dostávali hosté, šance Kovaříkové, Baštářové a Bartoníčkové skončily vedle branky nebo v náruči brankářky Tomšů. Ve 30. minutě se ale skóre měnilo na straně domácích. Vyslužilová