Pořadí Tým Zápasy Výhry-Remízy-Prohry Skóre     Body

4.             Protivín    9 3-1-5 13:19 10

7. Hradiště    8 1-0-7 8:36 3

27.10. Mokré - Borovany 4:2

Sestava: Andy, Danča (1x), Kamen, Máca, Peci, Horinka, Kiki, Mravík, Míša, Gábi, Zuzka (1x), Winky, Gymi, Můrka.

20.10. Borovany - JH 1:2

Téměř v nejsilnější sestavě jsme nastoupily k poslednímu domácímu utkání. Do hry se už zapojila i bláznivá maminka Můra:-) Na konec října bylo (přes pošmourný začátek) krásné slunné počasí.
    Hra byla poměrně vyrovnaná, Hradec byl překvapivě vlažný, ale podařilo se mu v prvním poločase vstřelit gól. Po několika chybách obrany poslala soupeřka šmudlu k naší tyči, Andy však míč proklouzl a rázem jsme prohrávaly. Všechny naše útočné akce naopak končily u brankářky či mimo. Až ke konci druhého poločasu poslal Kamen skvělý pas na Winky, ta si potáhla míč téměř k lajně a našla před bránu nabíhající Zuzku. Ta v pohodě srovnala na 1:1. Chtěly jsme získat 3 body, tak jsme se dál snažily hrát. Asi to byla chyba, měly jsme se zatáhnout a bránit. V 90.minutě byla faulována hradecká Pilka, která z přímáku poslala míč rovnou do sítě. Holka jedna zatracená!:-)
   Asi by zápasu slušela remíza, ale na "co by,kdyby" se bohužel nehraje. Oproti minulému týdnu jsme předvedly pěkný (nikoli ideální;-) výkon. Andy neměla svůj den.

Sestava: Andy, Danča, Hanýžka, Máca, Peci, Míša, Mravík, Kiki, Denča, Hori, Zuzka (1x), Tejfy, Gymi, Winky, Můra.

<pe>

14.10. Tábor - Borovany 6:0

Čistý průstřel. Naše vrcholná forma trvá. Co šance Táborských, to gól. My jsme v podstatě vůbec nezahrozily. Prohra absolutně zasloužená.

Sestava: Andy, Danča, Kamen, Máca, Peci, Horinka, Gábi, Denča, Zuza, Winky, Tejfy, Gymi.

<pe>

30.9. Protivín - Borovany 2:2

Opět jen ve 12 hráčkách jsme chtěly zkusit urvat nějaké body. Mohly jsme získat tři, ale stejně tak jsme mohly odjet i s prázdnou.

Hned ve 3. minutě jsme inkasovaly po chybě obrany, kterou přeskočil míč a dvě protivínské hráčky běžely samy na Andy. Jedna z nich šikovně poslala míč k tyči a Protivín rázem vedl. Nedaly jsme se a snažily se vyrovnat, leč se nám to do poločasu nepodařilo.

Do druhého poločasu jsme vstoupily o poznání aktivněji. Zuzka zařadila trojku, všem utekla a vyzrála na brankářku. Podobnou akci Zuzka zopakovala ke konci zápasu a vedly jsme 2:1. I přes velkou snahu nám došly síly a nepodařilo se udržet vítězství. Tři minuty před koncem Protivín vyrovnal.

Opět jsme dojely na neschopnost důrazně zakončit (šance měly Tejfy i Winky) a na prázdnou střídačku. Jinak jsme ale opět hrály pěkně, s nasazením a i přes pár chyb můžeme být s výkonem spokojené. Všechny si zasloužíme pochvalu.

Zápas se odehrál téměř bez faulů, my i soupeřky hrály poctivě a fair-play. Fajn zápas, i když hodně těžký.

Sestava: Andy, Danča, Gábi, Stody, Máca, Míša, Horinka, Deni, Peci, Winky, Zuzka (2x), Tejfy.

<pe>

22.9. Borovany - Lažiště 2:5

Daly jsme tři krásné góly a přesto prohrály. Až naZuzku a Gymi jsme byly v nejsilnější možné sestavě. Hrály jsme velmidobře. Pěkné narážečky a akce, bohužel vázlo zakončení. Lažiště nás rozdrtilosvými standartkami.

První gól dala Gábi, která si udělala prostor a prostřelila brankářku. Kekonci poločasu Lažiště vyrovnalo. Po přestávce se vysunul Kámen, na několikrátvybojoval míč a přihrál Gábě. Ta si opět věděla rady a lobem míč zašoupla do branky.Zanedlouho však Lažiště zase vyrovnalo... a pak nám nasázelo další 3 góly:-DSkoro všechny padly po rohových kopech. Simča si nedala říct, aby jela navýlet, a krásnými kopy servírovala míč spoluhráčkám (zejména stoperce), kteréjsme absolutně nedokázaly ubránit. Celkový výsledek 2:5 zpečetila dorážkou ktyči Peci.

"Šancí" jsme měly dost, ale k zakončení setéměř nedostaly. Vždy byla u míče o kousek dřív brankářka nebo ho absolutně spřehledem uklidila zkušenná stoperka.

Zápas se odehrál v přátelském duchu a pohodovéatmosféře. Výsledek je krutý, ale dokud se nenaučíme pořádně bránit rohy, tak izasloužený.

Sestava: Andy, Dana, Kamen, Máca, Stody, Peci, Míša, Deni, Mravík, Kiki, Hori, Tejfy, Winky, Beny, Gába (2x).

<pe>

15.9. Hradiště - Borovany 1:3

Třikrát hurá- Mravík a Kikča povstaly ze záhrobí a opět se zapojily do hry! ;-) A že to bylo sakra znát.
   Sestava byla takřka kompletní, dokonce nás bylo 14, takže jsme mohly střídat. Po výbuchu z minulého týdne se nám povedlo se sebrat. Mrav a Kika ve středu zálohy, Gábi v útoku - jako za starých dobrých časů:-) Skóre otevřel Mravík, když "po máňovsku" zakroutila míč do branky přímo z rohového kopu. Druhý gól přidalaGabča, která po zemi vystřelila na brankářku a té (ne)šťastně prošel míč mezi nohama. V druhém poločase předvedla Zuzka svou tradiční parádičku a ze strany už zkušeně prostřelila brankářku.
   Ke konci odpískal Hradišti pan rozhodčí penaltu s legendární hláškou: to mají za snahu... :-) Penalta byla skvěle kopnuta, takže Andy neměla šanci. Ta se ale během zápasu několikrát vyznamenala a zlikvidovala vyložené šance Hradiště- včetně sólo nájezdu.
   Soupeř hrál moc pěkně a aktivně, my naštěstí konečně taky (kromě konce prvního poločasu, kdy jsme si opravdu koledovaly).

Sestava: Andy, Dana, Kamen, Máca, Peci, Míša, Kiki, Mravík (1x), Horinka, Zuzka (1x), Gába (1x), Denča, Gymi, Winky.
<pe>

8.9. Borovany - Mokré 0:5
Minireport

Namachrované Mokré bylo jasně lepší, jejich skvělé střední záložnice si dělaly, co chtěly. Prohrály jsme zaslouženě.

Sestava: Andy, Danča, Kamen, Máca, Peci, Horinka, Denča, Gába, Míša, Gymi, Winky, Zuzka.
<pe>

1.9. JH - Borovany 4:2

Za jemného mrholení jsme v Hradci v jedenácti zahájily bitvu o další body. Zprvu byl lepší soupeř, brzy jsme se však srovnaly a první poločas byly lepší my. To jsme potvrdily i dvěma góly. Peci nahrála Zuzce, která si dovedla míč až k bráně, kde skvěle přelstila brankářku. Další šanci měla na kopačkách Denča, ale mířila těsně vedle. Chuť si zpravila o pár vteřin později, když zachytila chybný výkop hradecké brankářky a vrátila jí ho do brány :-)
    Po přestávce nastoupil jiný Hradec. Nám došlo a protihráčky byly lepší. Během necelých pěti minut dokázaly otočit skóre na 3:2 ! :-o Takové nemilé déjà vu (viz minulý zápas v JH) ... Pilka, která opět hrála celý zápas absolutně v klidu a s přehledem, poslala po skrumáži na několikátý pokus míč do brány. Další přidala vzápětí, když po faulu kopala z velkého vápna trestňák. Balon uklidila pěkně po zemi k protilehlé tyči. Náš zmar dovršila hradecká útočnice, která prošla přes obranu a zblízka nedala Andy šanci. Na závěrečných 4:2 zvýšil Hradec v 90. minutě po rohu.
   První půli jsme hrály pěkně, pak jsme asi doplatily na to, že nás bylo jen jedenáct. Nemoct si ani na chvilku odpočinout je proti dobrému soupeři těžké. Škoda, že nás v tom ostatní holky nechaly... Perfektní výkon předvedla Dena, Zuza, Danča, Kámen, Horinka a vlastně skoro všechny. Andy skvěle zastoupila Sisku. Pan ROZHODČÍ pískal velmi dobře :-)

Sestava: Andy, Danča, Kámen, Máca, Peci, Horinka, Denča (1x), Gábi, Zuzka (1x), Winky, Gymi.
<pe>

25.8. Borovany - Tábor 3:0

Tábor přijel jen v deseti lidech. To pro nás bývá vždycky spíš nevýhoda, protože se neumíme srovnat s jiným rozestavěním. My byly téměř kompletní (až na Kiki, Mrávu, Míšu... :-/); v bráně se stala jedničkou (vlastně i dvojkou, trojkou... :-D) Andy. Jediným nováčkem byl Bohouš, který si odbyl premiéru v soutěžním zápasu.
   Tabulku střelců otevřela Horinka. Zuzka ze strany poslala krásnou přihrávku přímo před branku, Hori nezaváhala a poslala míč kolem brankářky k tyči.
   V druhém poločase si další branku připsala Zuzka, která svým klasickým sólem přes půl hřiště obstřelila brankářku. U zrodu poslední gólové akce stála opět Zuzka, která poslala (až moc) dlouhou přihrávku na Denču. Ta to nevzdala a skvěle dosprintovala míč téměř až k brankové čáře. Přihrála Winky, která číhala v pokutovém území a v pohodě zvýšila na konečných 3:0.
   Výsledek se zdál být jednoznačný, skutečný průběh zápasu už tak hladký nebyl; mohly jsme klidně i prohrát. Danča třikrát zachránila situaci a odkopávala míč těsně před brankovou čárou- naposled asi i za ní. Jednou nám pomohla tyčka. Skvěle v obraně zahrála Stody.

Sestava: Andy, Danča, Kamín, Máca, Stody, Peci, Denča, Gábi, Horinka(1x), Zuzka(1x), Winky(1x), Gymi, Bohouš.